Hakkımızda

VERA Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 30.06.2012 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan ‘’İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’’ -6331’ e hakim, deneyimli kadrosuyla verdiği tüm hizmet alanlarında ilgili mercilerle yetkilendirilmiş bir kuruluştur.

Planlı eğitimler verilerek yetkilendirilmiş çalışanlarımız, tarafsızlık ve gizlilik prensibinden asla ayrılmadan müşterilerimizin istek ve beklentileri karşılanmaktadır.

Çalışanlarımız, kalite politikamıza göre hazırlanan prosedürlere uygun olarak çalışmakta ve tüm proseslerimizi sürekli gözden geçirerek riskleri ortadan kaldıracak ya da en aza indirecek önlemleri almaktadır.

Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının oluşturulması için iş sağlığı ve güvenliği kültürünün oluşmasına öncülük eden, güven sağlamış; ulusal ve uluslararası düzeyde tanınan, saygın bir kuruluş olmayı hedefleyen, VERA Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Üst Yönetimi olarak, topluma karşı sorumluluğumuzu bir borç bilir, beyan ettiğimiz bütün hizmetlerin tam ve eksiksiz yerine getirilmesi için gerekli olan bütün şartları sağlamaya hazırdır.

Kendini sürekli geliştiren bir anlayışla önce ‘’dürüstlük’’ diyerek çıktığımız yolda, sizlerden aldığımız güvenle; üst üste koyduğumuz basamakları yavaş ama emin adımlarla çıkmaktayız.